Глава ПЦУ підтримав легалізацію канабісу. Про це він розповів в інтерв'ю порталу Радіо Свобода.

Митрополит Епіфаній зазначає, що допускає легалізацію канабісу, однак виключно в медичних цілях. Він зазначає, що представники ПЦУ зустрічалися і спілкувалися на цю тему з прем'єр-міністром і президентом.

"Ми наголошували, що якщо це буде дозволено, щоб воно не привело до пагубних наслідків, щоб під виглядом дозволу медичного це в майбутньому не дало можливості для того, щоб наркоманія процвітала в українській державі", - повідомив він.

Зазначимо, що дискусія про це ведеться давно. Комісія ООН з наркотичних засобів у середу, 2 грудня, проголосувала за рекласифікацію канабісу і його похідних, вилучивши їх з категорії найнебезпечніших наркотиків.

Комісія, до складу якої входять 53 держави-члени, розглядала серію рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо рекласифікації канабісу та його похідних. Ці рекомендації вперше були розроблені ВООЗ у 2019 році. Але вони викликали політичний розкол, що призвело до надзвичайних затримок у голосуванні.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі