З'явилася інформація про найбільш високооплачуваних професій в 2020 році. Про це повідомляє телеграм-портал Правда Україна.

Найбільш високооплачувані вакансії архітектори програмного забезпечення. Вони заробляють від ста сорока п'яти тисячі гривень. Крім цього, відмінну зарплату від ста сорока тисяч гривень можуть отримувати головні програмісти, які володіють платформою NET.

Також непогану зарплату в нашій країні отримують водії - від двадцяти п'яти тисяч гривень і вище.

Більшість людей шукали роботу в сфері торгівлі, мабуть, тому що робота в даній сфері не потрапляє під карантинну заборону. Мінімальна зарплата в цій сфері від десяти тисяч гривень.

Зарплатня
Зарплатня

Найнижча середня оплата - на Волині (7,2 тис.грн), а найвища – у Київській області (10,7 тис. грн).

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.