Viber зробив сюрприз для українців. Про це повідомляє портал ITsider.

Йдеться про локальне Доповнення-українські гіфки. Це GIF-файли, на яких зображені популярні українські актори, співаки, а також інші діячі шоу-бізнесу. Нова функція доступна на всіх пристроях Android і iOS країни.

Смартфон. Фото: скріншот відео.
Смартфон. Фото: скріншот відео.


Тепер наші співвітчизники мають можливість поділитися своїми емоціями через гіф-файлів відомих знаменитостей.

Для того щоб скористатися доповненням, необхідно натиснути на кнопку GIF + в нижній частині чату, знайти "Українська гіфки" і вибрати відповідний файл.

телефон, робочий стіл
телефон, робочий стіл

Однак перед цим слід переконатися, що ви використовуєте останню версію даної програми.

Крім цього, Viber дає своїм користувачам можливість створити власні гифки. У будь-якому чаті користувач може записати коротке відео на камеру всередині програми або вибрати готове відео з галереї і перетворити його в нескінченний GIF.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.