Максим Степанов розповів про те, до чого готуватися українцям у січні. Дана заява була зроблена на онлайн-брифінгу.

Заява про те, що в Україні буде введено локдаун, з'явилася тоді, коли в нашій країні була складна епідеміологічна ситуація. Однак зараз ситуація вкрай покращилася.

За минулий тиждень виявили близько п'ятдесяти дев'яти тисяч хворих коронавірусом. Минулого тижня їх кількість склала сімдесят тисяч, тобто на одинадцять тисяч менше.

Максим Степанов, скріншот з відео
Максим Степанов, скріншот з відео

Це послужило приводом для багатьох наших співвітчизників вважати, що локдауну в січні наступного року не буде. Проте Максим Степанов дозволив ці очікування.

Максим Степанов, скріншот з відео
Максим Степанов, скріншот з відео

За його словами, після новорічних свят кількість хворих має зрости, крім того в цей час почнеться сезон епідемії грипу.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.