Почалися зйомки третього сезону серіалу кріпосна. Про це повідомляє портал "Хочу".

Роль Каті Вербицької зіграє актриса Соня Прісс, яка виграла дану роль у чотирьохсот талановитих претендентів. Однак у списку майбутніх акторів відсутня Ксенія Мішина.

У попередньому сезоні головна героїня Катя Вербицька пережила безліч негараздів. Вона потрапляла в бордель, дізнавалася про загибель її коханого і навіть була похована живцем.

Тепер у планах сценаристів продемонструвати сміливу і відважну героїню. Але при цьому вона повинна залишитися жіночною.

Як стверджує Тала Пристаєцька, тільки Соня Прісс з першої своєї появи на пробах справила враження актриси, яка зможе зіграти жіночу крихкість і відвагу.

Відзначимо також, що нові серії серіалу" кріпосна " покажуть наступного року на каналі СТБ.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.