У Харкові стався інцидент у маршрутці. Про це повідомляє портал "Gromada Group".

Подія трапилася двадцять восьмого грудня в районі "Нова Баварія". Водій маршрутки вилаяв пенсіонера, а потім його виштовхали з маршрутного таксі.

Причиною даної ситуації в тому, що він відмовився сідати на вільне місце. Пенсіонер повідомляв, що не може це зробити за станом здоров'я. Спочатку водій відмовився їхати, а потім врешті-решт водій сходив за підмогою.

Це призвело до того, що водій сходив за підмогою. Дана ситуація призвела до того, що два здорових чоловіки в грубій формі виштовхали пенсіонера з транспорту.

Зазначимо, що коли водій побачив камеру, він став говорити м'якше і врешті-решт був змушений пустити пенсіонера їхати цим маршрутом.

Пенсіонер після всього того, що сталося відмовлявся сісти, проте згодом здався і зайняв вільне місце.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.