Злата Огневич зізналася про свої серйозні проблеми. Відповідний пост з'явився на її офіційній Instagram-сторінці.

Йдеться про панічні атаки. Як зізналася знаменита співачка, в її випадку до цього призводить надмірні навантаження.

Злата Огневич. Фото: скріншот відео
Злата Огневич. Фото: скріншот відео

Лікарі при цьому додають, що панічні атаки провокуються хворобами, спортивними навантаженнями, а також це можливо під час вагітності.

Огневич розповіла про свій спосіб боротьби з панічними атаками. Вона не поспішаючи набирає повітря протягом декількох секунд. Дане нехитре вправу вона повторює, поки не стане легше.

Злата Огнєвіч, фото Instagram
Злата Огнєвіч, фото Instagram

"А ще кажу собі різні приємні слова, похвалу і що все добре. Мені дуже допомагає дана практика", - зізнається Огевич.

Крім цього, українська співачка додає, що в ідеалі з такими проблемами слід звертатися до психотерапевта.

Раніше портал Українці повідомляв, що Іван Дорн похвалився унікальним творінням. Відомий український продюсер розповів, що його підопічна GLORIA створила новий шикарний трек, і оприлюднив невеликий відеоролик на честь цієї події. Крім цього, він розповів про особистість своєї підопічної, підкресливши, що вона може творити музику з нічого.

Також ми писали, що вівці, кози і барани атакували будівлю міської мерії. Подія трапилася в місті Невшехвір. У будівлю намагалися прорватися три вівці, дві кози і баран. Вони відбилися від стада. Блукаючи містом вони прийшли до будівлі мерії, спробували увірватися в будівлю. Спочатку їм спробували перешкодити представники охорони. Тварини виявилися агресивними і атакували людей.