У новому локдауні "Епіцентр" працює по-новому: у рядах можна вибрати будь-який товар (від шурупа до телевізора), а потім у спеціальному вікні оформити всі товари як онлайн-замовлення.

Епіцентр в локдаун
Епіцентр в локдаун

Про це повідомляє Telegram-канал PalovskyNews.

"Попри заборону," Епіцентр "повністю відкритий для покупців. Працівники тільки на вході попереджають, що товари, які не внесені до списку першої необхідності, потрібно буде оформити через онлайн замовлення.

Епіцентр в локдаун
Епіцентр в локдаун

У підсумку все дозволене ви можете придбати як зазвичай - просто сплативши на касі. Решту асортименту можна вибрати в залі, скласти у візок, через працівників залу оформити як онлайн-замовлення, оплатити і забрати товар. У пункті видачі онлайн-замовлень вже утворилася черга людей із візками", – йдеться в повідомленні.

Епіцентр в локдаун
Епіцентр в локдаун

В "АТБ" і "Ашані" стрічками перекрили доступ до заборонених товарів. Інші мережі працюють в звичайному режимі.

Ашан в локдаун
Ашан в локдаун

Як з'ясував журналіст каналу, в "Ашані" ряди, де продають товари з "запрещонкі", обнесені стрічкою і покупців туди не пускають. Але продукцію все одно можна придбати, оформивши на місці онлайн замовлення.

фудмаркет в локдаун
фудмаркет в локдаун

"Сільпо", "Фора", "Новус" і "Білла" вирішили не обносити ряди забороненою стрічкою і продають всі представлені в асортименті товари. Тут ви легко зможете купити все необхідне, навіть залишки новорічних іграшок. На відміну від "АТБ", де товари, що не входять до списку першої необхідності, не продаються.

Сільпо в локдаун
Сільпо в локдаун

Деякі магазини, які спеціалізуються на побутової хімії і косметиці (EVA, Watsons, "Космо"), повністю закриті, а в інших перекрито 70% торгових площ.

МОЙО в локдаун
МОЙО в локдаун

Магазини побутової техніки ( "Фокстрот", "Алло", COMFY, MOYO, ELDORADO, "Цитрус") також відкриті. Купити можна тільки засоби зв'язку (телефони, планшети, навушники).

Фокстрот в локдаун
Фокстрот в локдаун

Решта оформляється через онлайн покупку.