Бійці "Азова" відпрацьовують звільнення міст Донбасу від гібридної армії Росії, користуючись перемир'ям на фронті. Кадри навчань були оприлюднені на офіційному каналі "Азова" на відеохостингу YouTube.

"Піхота "Азова", не втрачаючи часу при так званому "перемир'ї", вдосконалюють свої навички і тренуються не тільки в професійному веденні бою, але і в штурмі будівель", - йдеться в повідомленні полку.

На відео показали відпрацювання міського бою 3-й ротою 1-го батальйону "Азова". Відточували майстерність військові в тренувальному комплексі, який називається "кил-хаус".

Бійці піхоти відпрацьовували взаємодію під час спецоперацій, бої на ближніх дистанціях, а також мінімізацію випадкових втрат.

Як писали Українці раніше, призначення Леоніда Кравчука у ТКГ ще вилізе боком всій Україні. На це звертає увагу відомий блогер та журналіст Олег Леусенко.

"Гебешна маріонетка Кравчук вже майже нівелював агресію РФ на Донбасі. Група старих пердунів в ТКГ веде напряму перемовини з маріонетками Кремля, вибудовує сіру зону торгівлі на крові. Наступний етап – вибори у терористів, зміна Конституції, штучні референдуми та зняття санкцій з агресора. І замість репарацій з РФ – перекладання фінансового тягаря за зруйнований Донбас на плечі простих українців. Все йде за планом Медведчука-Путіна. Відповідальні виконавці – Єрмак-Кравчук-Фокін. На всі наші дописи в мережі їм чхати. Тут треба робити щось дієвіше та радикальніше. Що запропонуєте, панство?" - пише Олег Леусенко.