Посеред поля на Тернопільщині було встановлено гігантський прапор зі 160 тюків соломи. Зазначено, що інсталяція має майже 5 метрів у висоту та 52 метри в довжину. Такий незвичний експонат було встановлено до Дня Прапору України. Про це повідомив директор підприємства Василь Градовий.

Фото з місця встановлення незвичного Прапору
Фото з місця встановлення незвичного Прапору

Дана композиція була встановлена на полі місцевого агрогосподарювання.

"І замайорів на пожнивних полях синьо-жовтий прапор завдовжки 52 метри та заввишки 4,86 ​​метра зі 160 тюків на славу Тобі, і до Дня Державного прапора, Україно! Один із символів України, символ Держави, його незалежності, незламності й уособлення духу українського народу і волі до перемоги, свободи та великого майбутнього, яке залежить і від кожного з нас », - йдеться в повідомленні агрогосподарства поруч з розміщеними фото на розміщеному на офіційній сторінці підприємства в Фейсбуці.

Фото з місця встановлення незвичного Прапору
Фото з місця встановлення незвичного Прапору

"Подали заявку на включення до Національної книги рекордів України, чекаємо на приїзд їхніх представників для фіксації рекорду. Адже подібного в Україні ще не було!", – розповів Градовий.

День державного прапора України святкують двічі: 24 липня в Києві згадують підняття синьо-жовтого стяга над Київрадою у 1990 році. А 23 серпня – день, коли у 1991 році прапор вивісили над Верховною радою.

Також "Українці" повідомляли про кривий герб на флагштоці встановленому Володимиром Кличко.