Скандал, що розгорівся після сімнадцяти-хвилинного попурі, що мало назву "Пісенна історія України", на тлі використання пісень без дозволу авторів, дійшов до свого логічного кінця. Офіс президента повідомив про закінчення цього конфлікту.

У команді Зеленського виправили відео з концерту на площі Софії. Після заяви багатьох виконавців про надання авторських прав, за якими до них навіть не звернулись. Серед таких виконавців Бумбокс, Океан Ельзи, Александр Положинський. Для надання відповіді виконавцям, Офісу Президента знадобилось три дні.

"Законом дозволяється використання фрагментів пісень без попередньої згоди автора. Зокрема, пункт 9−1 статті 21 Закону України Про авторське право і суміжні права дозволяє без згоди автора (чи іншої особи, яка має авторське право) публікувати фрагменти музичних та інших творів у декількох форматах, зокрема у форматі попурі, за умови, якщо зазначено ім'я автора та джерело запозичення", - написано на Офіційній сторінці Офісу Президенту.

Офіс президента опублікував Facebook оновлене відео, в якому поряд із назвами пісень і роком створення зазначено імена їхніх авторів і виконавців. "Розміщуємо повний відеоролик музичного попурі, в якому виконані вимоги пункту 9−1 ст. 21 Закону Про авторське право і суміжні права та під кожним фрагментом запозиченої композиції вказане посилання на автора музичного твору."- зазначено в записі

Нагадаємо, що раніше "Українці" писали про заявлення авторських прав групами Океан Ельзи та Бумбокс.