Міністр оборони Великобританії заявив, що малоймовірно, що хтось збирається відправити війська на допомогу Україні.

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес заявив, що Лондон вважає малоймовірним відправку військ в Україну в разі нападу Росії. Київ не є членом НАТО.

Як повідомляє Spectator, Уоллес закликав "не обманювати людей".

"Це факт, що Україна не є членом НАТО, тому малоймовірно, що хтось збирається відправити війська в Україну, щоб кинути виклик Росії. Ми не повинні обманювати людей", - сказав міністр оборони Великобританії.

британські війська
британські війська

Зазначимо, раніше видання The Mirror з посиланням на джерела повідомило, що Великобританія готується відправити в Україну близько 600 спецназівців на тлі побоювань, що туди можуть вторгнутися російські війська.

Зазначалося, що перекидання військових може бути здійснена в самий найближчий час.

"Від 400 до 600 військовослужбовців готові. Їх спорядження упаковано, і вони готові летіти в Україну і або приземлитися, або стрибнути з парашутом. Вони пройшли підготовку і готові до обох варіантів розвитку подій", — говорилося в повідомленні.

Нагадаємо, 13 Грудня прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон провів переговори з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. У прес-службі уряду Британії зазначили, що в ході бесіди Джонсон попередив Путіна про наслідки вторгнення в Україну.

За його словами, це може стати стратегічною помилкою зі значними наслідками.