Джина Фіцджеральд померла через проблеми з серцем, але обставини, в яких вона опинилася в своєму будинку в Нунітоні, Уорікшир, Великобританія, залишили її вбиту горем сім'ю травмованими.

Семирічний хлопчик з аутизмом прокинувся і виявив мертвою свою улюблену бабусю після того, як пара притиснулася один до одного, щоб зігрітися в своєму замерзлому будинку.

Смерть Джини Фіцджеральд була викликана проблемами з серцем, і холод не вплинув на її смерть. Але обставини, в яких вона опинилася, травмували її скорботну сім'ю, повідомляє Coventry Live.

Хлопчик, якому на цьому тижні виповнюється вісім років, виявив, що його бабуся померла після того, як минулого тижня прокинувся поруч з нею в їхньому будинку в Кемп-Хілл, Нанітон, Уорікшир.

Кемп-Хілл, Нанітон, Великобританія
Кемп-Хілл, Нанітон, Великобританія

Напередодні ввечері Джина притулилася до онука, щоб не замерзнути після того, як залишилася без опалення в їхньому будинку. Сім'я Джини каже, що вони місяцями змушені були обходитися без працюючого котла.

Але Bromford Housing стверджує, що тимчасове опалення було забезпечено, поки вони намагалися відремонтувати зламаний котел. У розмові з Coventry Live друг сім'ї сказав, що все, що вони отримали, – це три невеликих обігрівача, які, за словами Фітцджеральдів, вони не можуть собі дозволити залишити включеними всю ніч.

Вони також побоювалися за свою безпеку, якби електричні пристрої залишалися включеними до ранку.

Друг, який не хотів називати свого імені, сказав CoventryLive, що, хоча холодні умови не сприяли смерті такого улюбленого члена спільноти, який помер від серцевого нападу, вони сказали, що ситуація, в якій вони були змушені жити посилили сімейну травму, особливо хлопчика.

"Хоча немає ніяких доказів того, що застуда є причиною сумної смерті, очевидно, що вона не допомогла б їй, коли вона страждала від серцевого захворювання. Вранці 2 грудня її онук прокинувся поруч з нею і не зміг її розбудити", – сказав друг сім'ї.