У Озерному краї протягом багатьох років неодноразово бачили привидів, і його часто вважають одним з найбільш відвідуваних привидами красивих місць Великобританії, регулярно залучають мисливців за привидами.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Примарні фігури нібито були помічені серед білого дня в одній з найпопулярніших туристичних точок Великобританії.

57-річний Філіп Джексон помітив фігуру під час прогулянки в лісі навколо Тарн-Хауза в неділю.

Спочатку він не помітив цього, але, переглядаючи свої фотографії пізніше того ж вечора, він помітив не одну, а дві загадкові примарні фігури у формі людини, хоча під час прогулянки нікого не було.

Привид
Привид

Чоловік, який керує ратушею з Барроу-ін-Фернесс, сказав: "Я взяв його в неділю вдень, тому що мені сподобалося світло і силуети дерев. Перша фігура мені здається дуже маленькою людиною. Крім того, що я не бачив людини, коли я його взяв, є ще одна дивина - це одяг: якби це була людина, він був би одягнений в одяг, придатний для зимових прогулянок і прогулянок на свіжому повітрі. Більшість людей бачать людину: хтось чоловіка, хтось жінку, а хтось дитину. Якби це була маленька дівчинка, поруч були б батьки, але нікого не було. Зі мною не було дітей. Я бачу те, що здається другою фігурою, але в цьому районі було багато вирубок дерев, і я думаю, що друга фігура - це світло, відбите від шматків зламаного дерева. Я абсолютно збитий з пантелику".

На перший погляд Daily Star, фотографії дійсно виглядають як реальна людина на відстані, але різниця в розмірах між можливою людиною в блакитному одязі і навколишніми деревами робить це майже неможливим.

Привид
Привид

Це не перший раз, коли в цьому районі були помічені можливі примарні спостереження, оскільки в травні було зафіксовано жахливе зображення примарного примари, що прогулюється по пивному саду пабу Камбрії, і домовласники вважали, що це привид, спійманий камерою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі розповіли про примару, який лається матом.