Татуювальник Трістан Вайгельт зробив невпізнанну трансформацію після того, як покрив 95 відсотків свого тіла татуюваннями, але каже, що вони лякають жінок.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Чоловік, який витратив майже 40 000 фунтів стерлінгів на зміну своєї зовнішності, зробивши татуювання на всьому своєму тілі, показав, як він виглядав до нанесення чорнила.

Трістан Вайгельт виглядає абсолютно невпізнанним на старих знімках незважаючи на те, що отримав свою першу татуювання тільки в 2016 році.

Трістан
Трістан

25-річний чоловік провів 260 годин під голкою, щоб завершити свій драматичний образ, і тепер він визнає, що "відлякує" жінок.

Але учень татуювальника Трістан любить свій приголомшливий новий вигляд і ні про що не шкодує.

Він сказав Daily Star: "Люди багато дивляться, але я не помічаю цього. Це відлякує багатьох жінок, але, крім цього, не було ніякої зворотної реакції. Більшість людей дійсно позитивні".

Трістан
Трістан

Однак він додав: "Мої батьки ненавидять це".

Йому було 20 років, коли він отримав свою першу татуювання, і він сказав, що останні п'ять років були "довгим шляхом болю і зцілення".

Більша частина його тіла, приблизно 95 відсотків, тепер покрита, за винятком долонь, інтимних частин тіла, ступень і вух.

Трістан
Трістан

Він сказав, що "японська традиція" надихнула його на створення помаранчевого тату-костюма із зображенням дракона на спині.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чоловік понівечив себе до невпізнання.