Різдвяні покупці, які здійснюють покупки в останню хвилину, залишилися розчарованими і розгніваними після того, як зіткнулися з величезними чергами і «бійками через брюссельську капусту» в супермаркетах по всій країні.

Відповідну публікацію розмістили на порталі "Daily Star"

Коли до Різдва залишилося менше 24 годин, і розчаровані покупці поділилися своїми побоюваннями, оскільки в магазинах по всій країні панує хаос.

Зокрема, постраждали магазини Dunnes в Бланчардстауні, Дублін: з величезних черг, що проходять через весь торговий центр, стали з'являтися ролики, повідомляє Mirror.

Користувач Twitter написав: "Я думав, що буду розумним і приїду в Даннес-Бланш о 8 ранку ... це був тр*ханий бедлам. Люди похилого віку борються за брюссельську капусту і черги за касами блокують всі проходи з підкинутою тролейбусною люттю. Мені довелося виїхати через 5 хвилин...".

ТЦ
ТЦ

Як повідомляє Wales Online, кілька покупців поділилися своїми жахливими історіями про величезні черги і години очікування .

"Дозвольте мені сказати вам. Різдвяні покупки в останню хвилину в Бланші - це не те, що потрібно", - поділився хтось у Twitter.

"Півтори години черги в Даннес. Будьте ввічливі з роздрібними працівниками, хлопці".

Інший користувач стверджував, що в магазині одночасно знаходилися сотні людей.

"Привіт від Даннеса з Бланша, де початок відвідування великого різдвяного магазину о 8 годині ранку здалося чудовою ідеєю, принаймні, для 500 інших людей", - сказали вони

ТЦ
ТЦ

Незважаючи на те, що більшість покупців злилися на це випробування, деяким вдалося побачити гумор у святковому хаосі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українцям розповіли про нові ціни на воду.