Українських громадян попередили про те, що з початку наступного року в Києві зросте ціна водовідведення та централізованого водопостачання для населення. Так, з 1 січня 2022 року киянам доведеться платити на 20% більше за використання води.

Про це повідомляють у прес-службі "Київводоканалу".

У водоканалі говорять про те, що в Національній комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) поставили нові ціни. Саме тому в українській столиці жителям доведеться платити на 5 гривень більше, враховуючи ПДВ.

тарифи, комуналка, абонплата
тарифи, комуналка, абонплата

Тому з першого дня наступного року 1 кубометр води для киян коштуватиме, загалом, 30,38 гривень. У це входить ціна за 1 кубічний метр централізованого водопостачання з ПДВ, яка становить 16,164 гривень, і вартість 1 кубометра централізованого водовідведення, включаючи ПДВ, - 14,22 грн.

Крім того, в комунальній службі розповіли про те, скільки потрібно буде заплатити звичайній родині, що складається з трьох членів. За умови, якщо вони протягом місяця використовують, в середньому, 6,5 кубометра холодної води, то їм потрібно буде заплатити на 32,50 грн більше.

електроенергія, тарифи, комуналка, рахунки
електроенергія, тарифи, комуналка, рахунки

"Витрати на середньостатистичну сім'ю з 3 осіб, які протягом місяця споживають в середньому 6,5 куб.м холодної води, зростуть на 32,50 грн", - написали в прес-службі.

Нагадаємо, що українським громадянам розповіли про те, коли зростуть тарифи на воду, газ і тепло.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українців попередили про те, коли в країні зростуть ціни на хліб.

Також портал "Українці" писав, що в Україні зросте вартість на ряд продовольчих продуктів.