Адам Уоттс зазнав нападу великого бульдога в середу вдень на своїй фермі в Шотландії, що стало другою трагедією, що обрушилася на його сім'ю після того, як його дружина Ейлін померла від раку в 2013 році.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

55-річний Адам Уоттс зазнав жорстокого нападу великого бульдога в середу вдень.

Інцидент стався в розпліднику Адама - Juniper Kennels and Cattery в Кирктоне, Октерхаус, Ангус, Шотландія.

Це друга трагедія, що обрушилася на сім'ю після того, як дружина Адама Ейлін померла від раку в 2013 році.

Адам Уоттс
Адам Уоттс

Повідомляється, що один з його п'яти синів відчайдушно підняв тривогу, коли поліція і парамедики кинулися до вольєрів, але він був оголошений мертвим на місці, незважаючи на всі їхні зусилля по його порятунку.

Офіцери все ще вивчають цю подію, але заявили, що ніяких підозрілих обставин не було.

У міру того, як поширилася новина про його смерть, Адаму були залишені десятки данини від нинішніх і колишніх Клієнтів і друзів по бізнесу.

Місцевий житель сказав: "Адам був доброю і турботливою людиною, яка любила тварин. Для нього жахливий спосіб втратити життя після того, як він присвятив своє життя допомозі собакам і кішкам".

Адам Уоттс
Адам Уоттс

Джанін Стерджен сказала: "Такі жахливі новини про смерть Адама Уоттса. Адам був найдобрішою і вдумливою людиною, яка присвятила себе допомозі собакам, і жодне прохання не було занадто великим. Сердечно для його хлопчиків і сім'ї, про які він так часто говорив. Спасибі, Адам, за все, що ти зробив, і нехай упокоїться зі світом".

Поліція Шотландії повідомила: "Офіцери отримали повідомлення про напад собаки на людину в Кірктоні, Октерхаус, близько 13:10 в середу, 22 грудня".

Як раніше повідомляв портал "Українці", жінка віддала життя, намагаючись врятувати онука.