Школа у Чеширі піддалася різкій критиці з боку батьків після того, як на фотографіях були показані вчителі, які конфіскують пальто в учнів при негативних температурах, тому що вони не відповідають суворим правилам шкільної форми.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Учням школи Bishop Heber в Мальпасі, графство Чешир, дозволяється носити дорогу фірмову шкільну куртку тільки на території школи, при цьому різні предмети одягу разом стоять сім'ї до 100 фунтів стерлінгів на дитину.

На фотографіях, зроблених розлюченими батьками, видно, як співробітники тиняються в теплих пальто, а деякі діти просто в джемперах.

Одна мама розповіла, що її сина-астматика помістили в ізолятор за те, що він забрав конфіскований плащ, тому що йому було холодно.

Школа стверджує, що вважає, що якщо дітям дозволено носити власні пальто, це "підірве прекрасні відносини, які ми маємо зі студентами", тому що вони можуть в кінцевому підсумку носити толстовки.

Школа
Школа

Політика школи зазнала різкої критики з боку члена парламенту від Chesire Майка Еймсбері, який в даний час просуває законопроект, щоб батьки не були обтяжені величезними рахунками за фірмову форму.

Батьки також скаржилися на вартість і якість фірмової вітровки, яку можна купити за 25 фунтів стерлінгів.

Один батько, чиї діти в даний час дотримуються правил, сказав, що шкільного анорака недостатньо, щоб зігріти його дітей.

Батько сказав: "Вони конфіскували у мого сина пальто вчора на вулиці, я подумав, що це було абсолютно безглуздо. У нього астма, від якої він постійно приймає ліки, тому застуда не приносить йому ніякої користі".

Він продовжував: "Оскільки він пішов і повернув своє пальто, тому що йому було холодно, його помістили в ізолятор, це було його покаранням. Навіщо знімати пальто з дитини, якщо знаєш, що у нього астма? Діти не повинні турбуватися про те, що можуть потрапити в біду через те, що їм потрібно зігрітися. У якийсь момент здоровий глузд повинен взяти гору".

Нагадаємо, що у мережі показали справжню школу Санта-Коауса.