Найстаріша в світі школа Санта-Клауса в Мічигані навчає Дідів Морозів, що подають надії, як кататися на санях, танцювати під популярні різдвяні пісні і як розносити святковий настрій

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Школа Санта-Клауса Чарльза у. Говарда В Америці навчає наслідувачів Санта-Клауса хитрощів ремесла з 1937 року, що робить її найдовшою школою такого роду в світі, згідно з Книгою рекордів Гіннеса.

Відзначаючи в цьому році своє 85-річчя, школа в Мічигані щорічно приймає близько 300 учнівських різдвяних свят.

Школа Санта-Клауса
Школа Санта-Клауса

У школі вчать кататися на санях, танцювати під популярні різдвяні пісні і будувати іграшки в майстерні, а також, як правильно одягатися, як сам здоровань.

Книга рекордів Гіннеса повідомляє, що уроки про те, як одягатися як Санта, враховують навіть те, скільки часу потрібно, щоб надіти костюм, а також час, необхідний для нанесення макіяжу Санти, а це всього 30 секунд або близько того.

Санта-Клаус
Санта-Клаус

Місіс Клаус також вітається в школі, і після докладного курсу про те, що потрібно і що не можна робити в святковий сезон, їх відправляють у світ, щоб розважати нетерплячих дітей.

Один студент, Бернард Брюер, сказав Книзі рекордів Гіннеса, що курс залишає йому почуття "бадьорості та омолодження", перш ніж він повернеться додому, щоб поширювати святковий настрій у своєму районі.

Ховард вирішив відкрити школу після того, як був роздратований тим, що побачив так багато Дідів Морозів, одягнених в погані костюми з дешевими бородами і не мали уявлення про оленів, згідно веб-сайту школи .

Школа Санта-Клауса
Школа Санта-Клауса

Першими учнями школи були зварювальник з Нью-Джерсі, друг і сусід Говарда. Потім він виріс і включив тематичний Різдвяний парк з кількома коморами, поїздом і кількома оленями.

Том і Холлі Валент
Том і Холлі Валент

У школи було кілька власників. В даний час нею керують Том і Холлі Валент, які пам'ятають, як відвідували школу на її первісному місці в Альбіоні.