Повідомляється, що НЛО у кілька разів більше, ніж Міжнародна космічна станція, був знятий на камеру як «100% доказ того, що інопланетяни спостерігають за Землею».

Відповідну публікацію розмістили на порталі «Daily Star»

Гігантський НЛО «в кілька разів більше», ніж Міжнародна космічна станція, є «100% доказом» присутності інопланетян, стверджує любитель космосу.

Скотт Уорінг поділився на своєму веб-сайті UFO Sightings Daily знімком червонуватого коричневого об'єкта, який, за його словами, обертається навколо Землі.

Як людина, яка останні шість років не відривала очей від прямих трансляцій космічної станції, Скотт каже, що дізнається про рідкісне спостереження, коли бачить його.

Він також відкидає будь-які припущення, що він просто прийняв місяць за НЛО.

НЛО
НЛО

Публікуючи свою знахідку в середу, приголомшений Скотт сказав: "Подивіться відеозапис з космічної станції, зняту сьогодні, і ви побачите крупний план величезного сферичного НЛО, що піднімається на земній орбіті. Це не Місяць. Місяць в 5 разів більше і яскравіше. Цей об'єкт набагато менший, він має овальну форму і має кілька унікальних червоно-зелених кольорів".

Вчитель з Тайваню вважає, що немає іншого пояснення того, що було знято на камеру, крім керованого інопланетянами космічного корабля.

Скотт сказав своїм 40 000 читачів: "Я та інші бачили такі НЛО, що обертаються навколо Місяця Землі, але цю подію дуже рідко можна побачити на орбіті Землі. Цей НЛО в кілька разів більше, ніж космічна станція. Абсолютно приголомшливий улов і 100% доказ того, що інопланетяни спостерігають за Землею".

Космічна станція
Космічна станція

Скотт нещодавно подякував своїй аудиторії за пожертвування на його збір коштів, щоб він міг дозволити собі новий комп'ютер, здатний задовольнити його потреби в детективі НЛО.

Користувач Reddit @Leesoy опублікував скріншот крижаного континенту з супутника після виявлення загадкового об'єкта.

Пентагон відкриває новий офіс для розслідування НЛО, але не всі переконані в цій ідеї.

Нагадаємо, що у мережі показали найдивовижніші і незрозумілі місця на нашій планеті.