У США стався курйозний інцидент-чоловік намагався викрасти автомобіль, але вкрав його разом з пасажиром, який заснув на задньому сидінні. На щастя, пасажир вчасно прокинувся і відправив поліції локацію, завдяки чому їй вдалося затримати злочинця.

Про це повідомляють у Департаменті поліції Тіффіна.

Відомо, що в США власник автомобіля марки Audi A4 привіз свою машину до автомобільного дилера, маючи намір обміняти її на новий автомобіль. Також повідомляється, що чоловік приїхав туди не один, а з другом, який заснув на задньому сидінні, поки чекав.

Викрадення автомобіля в США
Викрадення автомобіля в США

Через деякий час на місце водія сів 32-річний чоловік, оскільки машина була відкрита, а ключі знаходилися в салоні автомобіля. Коли пасажир прокинувся, він помітив, що автомобіль мчить по місту, а на місці водія сидить незнайомий чоловік.

Недовго думаючи, пасажир відразу ж відправив смс поліції, повідомивши їм місце розташування викраденого автомобіля. Патрульна поліція, яка якраз була недалеко, миттєво відреагувала на повідомлення. Правоохоронці заблокували авто неподалік міста, а злочинця затримали.

Пасажир практично не постраждав в результаті викрадення, отримавши лише легкі пошкодження. Ці пошкодження чоловік отримав при блокуванні автомобіля і затриманні злочинця поліцією.

Нагадаємо, що у Сполучених Штатах Америки чоловік знайшов своє викрадене авто за допомогою бездротових навушників.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Чернігівській області чоловік викрав авто і потрапив у трагічну ДТП.

Також портал "Українці" писав, що невинний провів у в'язниці 32 роки через свою дівчину.