Жахлива історія розгорнулася в Санта-Ісабель, Аргентина, Коли чума жуків вторгається в місто, завдаючи шкоди будівлям і майну, змушуючи жителів закривати обличчя, коли вони знаходяться на вулиці.

Відповідну публікацію розмістили на порталі "Daily Star"

Сильна чума, що складається з мільйонів жуків, обрушилася на місто Санта-Ісабель в Аргентині, викликавши хаос і завдавши шкоди будівлям і майну.

Місцеві жителі міста були змушені вимкнути громадське освітлення, щоб позбутися від жахливих навал.

Жахлива Біблійна чума завдала шкоди міській поліцейській дільниці, будинкам, автомобілям і транспортним засобам, а також забила каналізацію на заправній станції.

Заступник мера міста Крістіан Ечегарай сказав: "Вони всюди — в будинках, в магазинах".

Жуки
Жуки

Ці комахи, звані "cascarudos", затопили парки і сади, а також ховаються від сонця в темних дірах в дахах будинків людей.

Cascarudos, хоча вони не жалять і не кусаються, покриті твердою оболонкою і часто вдаряються об предмети під час польоту. У зв'язку з цим жителям рекомендували закривати обличчя на вулиці.

Комахи кишать в маленькому аргентинському містечку в центральній провінції Ла-Пампа вже більше тижня через дику погоду, включаючи проливний дощ і спеку, коли стовпчик термометра піднявся вище 40 градусів за Цельсієм.

Жуки
Жуки

Гарячі і задушливі умови створили ідеальні умови для масового розмноження жуків, і на додаток до цього вогні міста залучили мільйони дорослих жуків. Зараз жителі намагаються позбутися від огидної зарази.

Намагаючись вигнати жуків, місто зробило екстраординарний крок, відключивши вуличні ліхтарі і світло в громадських будівлях.

Світло в Санта-Ісабель було вимкнено як мінімум на три дні, що призвело до значного скорочення популяції жуків.

Жуки
Жуки

Крім цього, деякі жителі збирали жуків величезними ящиками і викидали їх за місто.

Це не перший раз, коли Аргентина стикається з чумою комах.

Нагадаємо, що вчені з'ясували, що заважає гнойовим жукам орієнтуватися в просторі.