24-річна Ханна Сіндрі кричала: "Та пішов він, ось що я думаю" після того, як її визнали винною у вбивстві 31-річного хлопця Пола Флетчера в новорічній кривавій бані в січні минулого року.

24-річна Ханна Сіндрі була засуджена до довічного ув'язнення за вбивство 31-річного Пола Флетчера в перший день року.

Як повідомляє Essex Live, вона повинна відбути як мінімум 14 з половиною років за гратами після того, як під час сварки взяла кухонний ніж і вдарила свого партнера в серце.

Мама намагалася звалити вбивство на свою подругу Келлі Блекуелл, але 26-річну дівчину на суді визнали невинною.

Сіндрі з Релея, графство Ессекс, смертельно вдарила ножем Флетчера в своїй квартирі під час сварки.

Жінка розтерзала свого хлопця на очах шістьох дітей
Жінка розтерзала свого хлопця на очах шістьох дітей

На суді розповіли про те, з чого почалася фатальна сварка. Виявилося, що бойфренд Сіндрі вживав кокаїн, після чого у нього наступали справжні напади параної щодо невірності його подруги.

Того вечора все пішло саме за таким сценарієм, після чого хлопець вирішив відібрати телефони своєї подруги, щоб перевірити, чи вірна вона йому. Дівчина не збиралася терпіти такої поведінки і дістала ніж, в сказі розмахуючи ним перед своїм співмешканцем.

Вся ця драма розгорталася на очах шістьох дітей, які дивлячись на бійку дорослих перебували буквально в істеричному стані, як встановили на суді.

Після нетривалої бійки Сіндрі вдарила Флетчера ножем прямо в серце. Парамедикам, які прибули на виклик, не залишалося нічого, окрім як констатувати смерть чоловіка близько першої години ночі 1 січня минулого року.

Суддя Саманта Лі визнала, що відносини між Сіндрі і містером Флетчером були "токсичними", а він був "нав'язливим", в тому числі погрожував їй, коли ще перебував у в'язниці.