Після переговорів з президентом Франції Еммануелем Макроном президент країни-агресора виступив з кількома резонансними заявами.

Ми вже писали про те, що Володимир Путін хоче примусити Україну до Мінських угод не соромлячись навіть відвертої лексики ґвалтівників: "Подобається, не подобається - терпи моя красуня".

Крім цього, лідер Кремля заявив, що готовий надати політичний притулок колишньому президенту України Петру Порошенку, щодо якого розслідується справа про державну зраду. Також він заявив, що, нібито, раніше вже пропонував Петру Порошенку політичний притулок, якщо у нього будуть "неприємності".

Путін також поскаржився на те, що в Україні порушуються права людини і засудив переслідування Петра Порошенка, як державного злочинця.

До речі пізніше з'явилася відповідь самого Порошенка на пропозицію Володимира Путіна. Колишній президент заявив, що Україна сама розбереться.

"Володимиру Володимировичу раджу нарешті усвідомити, що ми розберемося самі, тут, в Україні. І одвічна російська практика "піклуватися" про українську політику вже давно припинилася. Це сталося тоді, коли я був обраний президентом України", – написав Порошенко на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

пост Петра Порошенка в мережі Фейсбук
пост Петра Порошенка в мережі Фейсбук