Однокурсник Путіна, колишній радянський розвідник, майор КДБ Юрій Швець повідомив, що голова Чечні Рамзан Кадиров близький до оголошення війни Москві. Про це він заявив 7 березня у відеоблозі, посилаючись на джерело, близьке до спецслужби та міноборони Росії.

«Кадиров близький до оголошення війни Москві. Адже його елітні підрозділи потрапили у пастку, намагаючись вбити Зеленського. Інформація щодо Кадирова є достовірною», – наголосив ексрозвідник.

Разом з тим, за словами Швеця, ФСБ заявило, що вбивство українського президента було би контрпродуктивним.

«Це свідчить про розкол всередині впливових груп, які задіяні у війні та перебувають у керівництві Росії. Також у ФСБ визнали, що операція пішла не так, як планувалася», – зауважив однокурсник Путіна.

Крім цього, воєнна ситуація для російського уряду залишається незрозумілою, оскільки відсутній зв’язок з низкою підрозділів, які воюють в Україні.

Окремо майор КДБ Юрій Швець наголосив на часу «Х» для російської економіки, яку обкладено міжнародними санкціями. Це червень – саме до цього місяця може протриматися економіка країна-агресора.

Кілька слів колишній радянський розвідник зазначив щодо можливого застосування ядерної зброї Росією.

«Окремі види ядерної зброї застарілі... Путіну немає смислу натискати на червону кнопку – її не існує. Якщо вона дійсно була б, то не спрацювала б», – додав Швець.

Нагадаємо, в Україні триває 13 день повномасштабної війни, розв’язаної путінською Росією.