Українці не перестають дивуватися дубовістю росіян, які зараз масово скаржаться на санкції та те, що десятки компаній припиняють свою роботу, але не хочуть робити нічого, щоб змінити ситуацію.

Вони готові терпіти, схилити голову від страху та відправляти і далі своїх синів помирати за божевільні амбіції свого диктатора, але не готові взяти за змести усю кремлівську наволоч, припинити війну та нарешті навести лад у своїй країні. А поки луплять санкції, замість рішучих дій вони вже намагаються вигадати, чим будуть замінювати звичні речі. Наприклад, жіночі гігієнічні засоби.

Під увагу української користувачки Twitter під ніком катюшкінс потрапив пост у мережі Інстаграм, де росіянки вже вигадували, чим будуть замінювати прокладки.

"Тобто вони просто вчаться робити прокладки з серветок, ватних дисків і скотчу (шо взагалі за треш??) і їм так ок", - дивується українка.

У коментарях користувачі зазначають, що скоро перед мешканцями країни-агресора постане більш серйозне питання - добувати вогонь з палок. А деякі з сумом зазначають, що росіяни вже звикли жити, як бомжі, віддаючи останнє "царю батюшкє".

Для підняття настрою радимо почитати коментарі до посту - українці, як завжди, генії гумору.