Зараз Російська Федерація активно готується до візиту президента Білорусі Олександра Лукашенка, який прибуде в найближчі дні.

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє Інтерфакс.

Разом з тим, він зазначив, що візит відбудеться не 13 вересня, як раніше писали ЗМІ. "В цілому, дійсно, його можна очікувати в найближчі дні, ми своєчасно вас проінформуємо", - сказав Пєсков.

Слід нагадати, що раніше президенти РФ і Білорусі Володимир Путін і Олександр Лукашенко досягли домовленостей про особисту зустріч в Москві в найближчі тижні. При цьому в Кремлі уточнили, що візит білоруського лідера відбудеться в найближчі два тижні.

До того ж, раніше в інтерв'ю одному з телеканалів глава Кремля Володимир Путін повідомив, що Росія підготувала резерв з силовиків, які можуть бути спрямовані для врегулювання ситуації в Білорусі. Підрозділи будуть використані виключно в разі загострення в країні.

За словами Путіна, в договорах про колективну безпеку і про Союзну державу згадуються статті про допомогу в захисті суверенітету, зовнішніх кордонів і в захисті стабільності.

Нагадаємо також, що напередодні в Мінську відбулися масові акції протесту.