Найдорожча сумка депутата в цьому скликанні у нардепа Лариси Білозір. Про це "ОЛІГАРХ" дізнався з повідомлення в Фейсбук журналістки Анни Стешенко.

Лариса Білозір
Лариса Білозір

"Лариса Білозір, спочатку нардеп групи "За майбутнє", а з червня 2019 - мажоритарників групи "Довіра", - нагадала Анна Стешенко - Ці дві групи часто голосують разом з "Слугою народу", страхуючи від нестачі голосів".

"Локація - 1 вересня, відкриття нової сесії Верховної Ради, - коментує журналістка опубліковані знімки. - В руках Hermès Kelly, вартість якої стартує від $ 10.000. Але щоб придбати таку сумку, як відомо, необхідно чекати кілька років. Однак якщо дуже хочеться, то можна замовити ношений за 10.572 євро. До слова, як повідомляв Forbes, в минулому році саме сумки Hermès були названі в переліку дуже вигідних вкладень. Ціни на ці pre-owned сумки ростуть з кожним роком. Тільки за останні десять років на 108%. Найдорожча сумка, яку продали в минулому році на аукціоні - ношений Kelly від Hermès в забарвленні Himalaya Niloticus Retourne пішла з молотка на за 1,875 млн гонконгських доларів ($ 241 000).

Самая дорогая сумка депутата в этом созыве. Лариса Билозир, изначально нардеп группы «За будущее», а с июня 2019 —...

Posted by Анна Стешенко on Wednesday, September 2, 2020

Депутат Білозір була обрана депутатом Верховної Ради 9 скликання по виборчому округу №15 (Вінницька область) як безпартійна самовисуванка. Сьогодні член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. До Ради, в 2015 році була депутатом Вінницької обласної ради 7 скликання від БПП по округу №48.

До слова, в декларацію за останні кілька років це «стан на руці» вона так і не внесла. Зарплата нардепа в середньому - 40.000 грн. І, так, не заздріть, просто живіть з цим!"

Пізніше у коментарі журналістки прийшла сама Лариса Білозір, яка запевнила, що купила сумочку за 7000 гривень, то ж новина висосана з пальця.

"Вартість сумки 7000 грн. Купувала в Вінниці в магазині Рум 35 0 (67) 305 34 34, 0 (97) 916 16 81, пізніше скину квитанцію. Якщо авторці сумка так сподобалась можу продати з дисконтом", - пише нардепка.

Але на прохання показати детальні фото сумочки, які б довели, що вона не вартує 10 тисяч доларів, нардепка показала лише товарний чек, на якому ні дати, ні печатки. Подібних "документів" можна наробити за півгодини досхочу.

Чек нардепки Лариси Білозір
Чек нардепки Лариси Білозір