Жінка жахнула своїх попутників, які стоять у черзі на літак, оскільки під час очікування вона з'явилася оголеною нижче пояса.

Пасажири авіакомпанії Spirit Airlines були приголомшені жінкою, яка з'явилася разом із ними у черзі. У відеоролику, який став вірусним, видно, що, здавалося б, пасажирка, що нічого не звертає уваги, оголена нижче талії в дуже маленькій сукні.

Помаранчева сукня, про яку йдеться, виявилася досить відвертою, оскільки на кадрах видно, як неназвана жінка стоїть у черзі, виставивши напоказ свою задню частину. Її помітили з багажем, фотографії та відео були опубліковані на Reddit.

Пасажирка в аеропорту, кадр з відео
Пасажирка в аеропорту, кадр з відео

Пост на Reddit був озаглавлений "Коли ви берете із собою додаткове світло" . Чути було, як розгнівана операторка обурювалася особливо відвертим вибором вбрання.

Вона сказала: "Тільки в чортовому аеропорту, Spirit Airlines. Ця с*ка напівгола. Мати, що це відбувається в 2023 році. Господи, дай мені сил, я кажу ні".

Воно було опубліковано в субреддиті PublicFreakout, який є місцем, "посвяченим людям, які божеволіють, тануть, втрачають холоднокровність або поводяться дивно на публіці". Незабаром сотні людей зібралися, щоб висловитися з приводу цієї статті, залишивши коментарі, що шокують.

Пасажирка в аеропорту, кадр з відео
Пасажирка в аеропорту, кадр з відео

Один із них написав: "Людина, яка думає, що це нормально робити це в публічній площині, психічно неврівноважена" . Інший, з великою надією, додав: "Мають бути легінси тілесного кольору. Вони трохи темніші до середини стегна. Неможливо, щоб люди почували себе розслаблено поруч із напівоголеною жінкою".

Нагадаємо, що 10 років в'язниці за одяг "не за законом" : в Ірані продовжують обмежувати жінок у правах, деталі нового проекту.

Раніше ми повідомляли, що 32-річна москвичка кілька місяців листувалась з "Бон Джові" і відправила йому 1,5 мільйона рублів.