Люди в Європі та США останнім часом перестали розуміти, що якщо путін переможе в Україні, то спокійно піде далі.

Більше того, багато з них спочатку не замислювалися про жте, вважаючи, що війна десь там далеко і їх не стосується. Зараз світові лідери пояснюють, що кожна країна зацікавлена ​​у тому, щоб зупинити кремлівського диктатора. Вкотре про це нагадав колишній глава ЦРУ та уточнив, які країни можуть стати наступними жертвами "російського світу".

Девід Петреус, фото з вільних джерел
Девід Петреус, фото з вільних джерел

Колишній глава Центрального розвідуправління США Девід Петреус заявив про те, що підтримка України з боку Конгресу США є принципово важливою, оскільки якщо російський диктатор володимир путін визнає своє вторгнення в Україну успішним, він направить війська далі до Європи – Молдови та країн Балтії.

У Конгресі США є сильний двопартійний консенсус щодо виділення допомоги Україні, під питанням поки що залишається – коли саме допомогу буде виділено, сказав Петреус в ефірі CNN.

Колишній директор ЦРУ наголосив, що для допомоги Україні потрібно "багато мільярдів", проте він вважає такі витрати абсолютно необхідними, оскільки вони дозволять запобігти перемозі Путіна і неминуче в цьому випадку перенесення їм війни далі до Європи.

"Якщо Путін визнає, що досяг суттєвих для нього результатів в Україні, він не зупиниться. Наступною у його прицілі буде Молдова, або, можливо, одна з країн Балтії, – сказав Петреус.

Ніколас Мадуро та Володимир путін, фото з вільних джерел
Ніколас Мадуро та Володимир путін, фото з вільних джерел

Нагадаємо, що українці біжать із Польщі, скоротилося більш ніж на 350 тисяч: яку країну обирають біженці для життя тепер.

Раніше ми повідомляли, що Швеція готується до конфронтації з росією: "Українські солдати борються за нашу свободу".