У 2000-х імена російських гімнасток Ляйсан Утяшева, Аліни Кабаєвої та Ірини Чащина були у всіх на вустах. Дівчата були славою російської художньої гімнастики, вони привернули увагу до цього елегантного виду спорту. Однак після завершення кар'єри в медійному полі залишилася тільки Утяшева. Ляйсан зв'язала своє майбутнє з роботою на телебаченні, в той час як інші спортсменки віддали перевагу непублічному життю.

Аліна Кабаєва
Аліна Кабаєва

В інтерв'ю для YouTube-шоу «Стрілець-молодець» Ляйсан Утяшева зізналася, що підтримувати дружні відносини з колишніми колегами стає все важче. Правда, у неї залишилися контакти давніх подруг, і вона може в будь-який момент з ними зв'язатися. Але Утяшева з повагою ставиться до вибору колишніх зірок російського спорту, адже кожна людина має право на приватність.

"З Іркою взагалі важка історія. Вона знайшла своє щастя і зовсім закрилася, вибрала свій шлях. А Алішка вітала мене з весіллям, з дітьми. Я кожен раз, коли до мами на кладовище прихожу, бачу букети: "З любов'ю від Аліни". І я знаю, що це вона, у мене Алін більше немає. Треба поважати позицію будь-якої людини, тому приймаєш, поважаєш, любиш і не хочеш докопуватися. Така є вводні. Все. Для мене Аліна Кабаєва - велика гімнастка. Вона зробила переворот в художній гімнастиці. Я так кажу не тому, що вона була в моєму поколінні першим номером, ватажком", - підкреслила Утяшева.

Ляйсан Утяшева
Ляйсан Утяшева

"Алінка з Іриною Олександрівною тоді створили моду на спідниці, виразність. Гімнастка перестала бути безликим створенням, вони додали емоцій. Родоначальником цього в Росії були Ірина Вінер, Заріпова, Батиршіна, а Алінка - сонечко. Вона могла реготати, коли робила якісь елементи. Цього ніхто не міг собі дозволити, були стереотипи. Нас всіх порвало її виступ на юнацьких іграх. Дуже довго все були однаковими, і тут раптом Кабаєва увірвалася!" - додала Ляйсан.

Ляйсан Утяшева
Ляйсан Утяшева

Нагадаємо, що протягом останніх десяти років в пресі періодично з'являються чутки про роман Аліни Кабаєвої з російським президентом-агресором Володимиром Путіним.

У деяких таблоїдах навіть стверджувалося, що гімнастка народила політику сина і дочку.

Після розлучення Путіна, у нього і Кабаєвої помітили обручки на безіменних пальцях, і пересуди почалися з новою силою. Поки ні сама Аліна, ні прес-служба Кремля офіційно цю інформацію не підтвердили.