Після поранення російських військкорів Юрія Котенка і Арзанова Левона в зоні конфлікту в Нагірному Карабасі пропагандисти РФ звинуватили Туреччину в провокації.

За версією ANNA-NEWS, росіян нібито заманили в пастку. Спочатку вдарили для привернення уваги, а вдруге нібито били навмисне.

Війська Туреччини увійшли до Азербайджану
Війська Туреччини увійшли до Азербайджану

"Після першого бомбардування буквально всі військкори кинулися в Шуші. Дорога рясніла машинами з написом PRESS. Всі провідні ЗМІ стали публікувати матеріали звідти", - стверджує військкор Олександр Харченко.

Якщо вірити його словам, поки люди перебували в укритті, над ними кружляв розвідувальний безпілотник.

турецькі війська армія
турецькі війська армія

"Повірте, що російське військово-політичне керівництво не дивиться на Карабах крізь пальці. Не думайте, що Росія вирішила піти з Закавказзя і готова віддати цей регіон на розтерзання Туреччини. Бути може, зараз прості хлопці з російських провінцій сидять на валізах і тільки чекають наказу... багато сміялися над російськими безпілотниками... вже зараз за помахом чарівної палички дрони камікадзе можуть десятками полетіти в бік сирійських бойовиків і тих, хто їх підтримує", - заявив Харченко.

Війська Туреччини увійшли до Азербайджану
Війська Туреччини увійшли до Азербайджану

Після він пише, що і сам не вірить в ефективність ударів російських БПЛА, але вважає, що це рішення Кремля може змінити розстановку сил в регіоні.

"Не варто випробовувати терпіння північного сусіда. Ми багато можемо пробачити, але будь – яка чаша терпіння має свій вимір", - заявив воєнкор.

Чи варто нагадувати російським "журналістам", що вони повторюють сценарій Донбасу в Карабасі? Зараз в Закавказзі вони обіцяють допомогу Москви, хоча Кремль вже двічі дав зрозуміти, що не збирається вплутуватися у війну в Карабасі.

турецькі війська
турецькі війська

Регіон вже більше 30 років чекає, коли ж в питанні його статусу буде поставлена крапка – "Л/ДНР", наприклад, всього 6 років намагається реінтегруватися до складу РФ, але окупанти щороку гарантують "прорив".

Крім цього, на фронті на Донбасі з боку терористів нерідко з'являлися люди з написами на екіпіровці, які обстрілювали ЗСУ і не приховували цього. Так що і ця теза не складається.