Німецький дідусь вкрай креативним способом вирішив захистити себе від зараження Covid-19. Про курйозний випадок повідомила пресслужба поліції.

Правоохоронці зазначають, що літній чоловік спершу обприскав із балончика бігунів, а потім подружню пару, що проїжджала повз на велосипедах.

Попри сльозотечу, велосипедисти змогли без травм зупинитись та викликати поліцію. Патруль правоохоронців затримав нападника. Той пояснив, що не знав, як інакше утримати перехожих на відстані у 1,5 метри, які рекомендують для «соціального дистанціювання».

Поліція відкрила кримінальну справу через втручання у дорожній рух та нанесення тілесних ушкоджень. Ким були бігуни, на який чоловік розпиляв перцевий балончик, ㅡ невідомо. Наразі правоохоронці шукають можливих свідків.

Як правильно захищати себе від COVID-19?

Для того, щоб захистити себе від коронавірусу, Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує носити захисні медичні маски та користуватись антисептиком. Регулярно мийте руки з милом не менше 20 секунд. Перебуваючи у громадських місцях, намагайтесь тримати дистанцію у півтора метра.

Якщо ви відчуваєте у себе ознаки захворювання, залиштесь удома та самоізолюйтесь. Попередьте про це людей, з якими контактували останнім часом, та зверніться до сімейного лікаря.