Жінка, яка померла від раку грудей у віці 37 років, написала листа молодій собі в останній день свого життя в надії, що воно надихне інших жити своїм життям в повній мірі.

Капітану австралійської армії Рут Хант був поставлений діагноз рак грудей третьої стадії, коли їй було 34 роки, і, на жаль, вона померла на початку цього місяця.

Незважаючи на те, що в 2016 році їй поставили діагноз хвороби, що змінює її життя, Рут два роки тому виграла п'ять золотих медалей для Австралії на Іграх воїнів ВПС США.

Вона також представляла свою країну на Sydney Invictus Games 2018, де познайомилася з принцом Гаррі.

В останній день життя дівчина записала звернення молодої собі
В останній день життя дівчина записала звернення молодої собі

У свій останній день Рут сміливо написала листа самій собі, яке було опубліковано 7News, з усіма життєвими уроками, які вона витягла з раку.

Перший життєвий урок Рут - не боятися просити про допомогу, коли вона вам потрібна.

Хоча може бути важко визнати, що ви не можете робити все самостійно, Рут наполягала, що "це полегшить життя", якщо ви приймете допомогу від своїх близьких.

По-друге, Рут підкреслила важливість сім'ї і те, як певні друзі можуть стати її продовженням в періоди поганого здоров'я.

Вона написала: "Рак навчить вас, що сім'я - це все. Вони будуть тими, хто буде сидіти поруч з вами у відділенні хіміотерапії, літати через Австралію, щоб бути з вами, відправляючи вам посилки і квіти. Це не будуть товариші по службі.

"Це друзі, які дзвонять навіть після поганих новин; знайдуться друзі, які підтримують вас, люблять і приймають, навіть якщо ви зовсім не та людина, яку вони зустріли».

В останній день життя дівчина записала звернення молодої собі
В останній день життя дівчина записала звернення молодої собі

По-третє, за словами Рут, через рак вона усвідомила, що у житті не потрібно турбуватися про дрібниці.

Наприклад, вона каже, що ніхто не згадає, коли ви взяли вихідний через застуду, отримали невтішну оцінку в школі або були одягнені в той же одяг, що і хтось інший.

Покійний капітан армії сказала, що шкодує, що колись працювала напередодні Різдва і пропустила час зі своїми близькими.

Як горда власниця домашньої тварини, сім'ю Рут не здивувало, що вона включила "собаки приголомшливі" як один з уроків свого життя.

Рак навчить вас, що сім'я-це все. Це будуть ті, хто буде сидіти поруч з вами у відділенні хіміотерапії, літати через Австралію, щоб бути з вами, відправляючи вам посилки і квіти. Товаришів по роботі не буде. Рут Хант

У своєму листі Рут описала обіймання собаки як одну з " великих радощів життя» і сказала «що» красиве тепле тіло«, що лежить поруч з вами після хіміотерапії,»якраз те, що вам потрібно".

Хоча Рут завжди намагався сказати " ні " на роботі, вона сказала, що це важливий урок для неї.

Вона додала: "ви будете знати, що якщо хтось дратує, коли ви говорите "ні", це насправді не ваша проблема, а їхня проблема.

В останній день життя дівчина записала звернення молодої собі
В останній день життя дівчина записала звернення молодої собі

"Рак навчить вас тому, що багато людей вже давно користуються вашою щедрістю і добротою. Чим раніше ви навчитеся говорити "ні", тим краще".

Нарешті, Рут закликала людей подорожувати якомога більше і виходити із зони комфорту.

Вона написала: "Зробіть це. Є так багато місць, які ви можете досліджувати. Відправляйтеся в Африку, поки можете, і так, Європа приголомшлива, але є багато різних місць, які можна досліджувати за межами Європи».

Закликаючи людей не використовувати роботу як виправдання, Рут сказала, що, коли ви повернетеся, вас завжди буде щось чекати.