Королева Великобританії і герцогиня Корнуоллська, а також герцогиня Кембриджська відвідали недільну церемонію Пам'яті в Лондоні.

Після цього, в мережі з'явилася інформація про те, що королева Єлизавета II тримається на відстані від Кейт Міддлтон і Камілли на Недільній службі пам'яті.

Про це повідомляє портал "Daily Star".

Коли була пряма трансляція церемонії по телевізору, було помітно, як королева Єлизавета II не стояла поруч зі своєю королівською сім'єю, а замість цього, вона стояла разом зі своєю фрейліною Сьюзан Роудс, на одному балконі, дотримуючись соціальну дистанцію.

Герцогиня Корнуоллська Камілла і герцогиня Кембриджська Кетрін стояли на наступному балконі, також дотримуючись соціальну дистанцію. При цьому говориться, що в минулому році вони стояли разом з королевою.

Прем'єр-міністр Борис Джонсон і лідер опозиції сер Кейр Стармер також приділили увагу церемонії Пам'яті в Лондоні і, звичайно ж, були присутні на даному заході. Також на службі були помічені екс-прем'єр-міністри Великобританії Тереза Мей, Девід Кемерон, Тоні Блер і сер Джон Мейджор.

Фото з порталу " Daily Star"
Фото з порталу " Daily Star"

Важливо відзначити те, що для того, щоб "перешкодити" великим зборам через триваючу пандемію COVID-19, по всій території Великобританії всі громадяни тримали соціальну дистанцію.

"Можливість носити свою уніформу, можливість встати на службу своїй країні - це одні з найбільших почестей в житті", - сказав принц Гаррі на церемонії, присвяченій Воскресінню пам'яті.

Нагадаємо, що герцоги Кембриджські здалися громадянам Великобританії у вишуканих нарядах.

Як раніше повідомляв портал " Українці», герцогиня Кетрін розповіла, як їй вдалося закохати в себе принца Гаррі.