Наречений і наречена трагічно загинули під час фотосесії на очах родичів. Вони хотіли відтворити знамениту сцену C Кейт Уінслет і Леонардо Ді Капріо.

В Індії наречений з нареченою загинули під час передвесільної фотосесії на річці Кавері в штаті Карнатака. Про це повідомило місцеве видання Kaumudi Online.

Річка Кавері в штаті Карнатака
Річка Кавері в штаті Карнатака

Відзначається, що інцидент стався в околицях храмового міста Талакаду. За інформацією поліції, 28-річний молодий чоловік і 20-річна дівчина вирушили з членами своїх сімей і фотографом на рибальських човнах до витоку річки. Пара планувала повторити знамениту сцену з фільму Титанік.

За даними очевидців, трагедія сталася в 30 метрах від берега. Дівчина на високих підборах втратила рівновагу, судно перекинулася і молоді люди потонули на очах своїх родичів. Човняру вдалося врятуватися.

Весілля пари мало відбутися 22 Листопада. Розслідуванням інциденту займається місцева поліція.

Раніше портал "Українці" публікував неймовірну історію про брата який за допомогою декількох слів врятував з коми молодшого брата.

18-річний хлопець, на ім'я Чіу потрапив у страшну аварію на своєму скутері. У нього діагностували безліч важких травм: переломи, внутрішні крововиливи, розриви внутрішніх органів. Але найстрашніше - він впав у глибоку кому.

Коли йшов 62-й день Коми, Чіу відвідав старший брат. Він говорив з хлопцем, намагався підбирати слова, щоб той почав хоч якось реагувати, але все було марно. Тоді він у відчаї згадав куряче філе, яке так любив молодший брат, і сказав, що якщо Чіу не прокинеться, з'їсть його сам.

І в точності, як в голлівудських фільмах, пульс став частішати, і Чіу відкрив очі.

Хлопець врятував брата з коми сказавши всього одну фразу
Хлопець врятував брата з коми сказавши всього одну фразу