У Карелії готується до відкриття бутафорський концтабір. У селі Ватнаволок Кондопожского району побудували копію концтабору, в якому «будуть відтворені життя і побут малолітніх в'язнів фінських таборів», повідомляє росЗМІ Фонтанка.

Перші школярі приїдуть вивчати вже в грудні. Привозити їх планують по вихідних. У музеї для дітей готують програму»патріотичні вихідні".

Карелія
Карелія

"Перші групи школярів планують прийняти на початку грудня. Вже зведені Дощаті бараки, кулеметні і оглядові вишки", — йдеться в сюжеті.

Створенням музею займається фонд "Відкриті можливості", який отримав на ці цілі президентський грант. При створенні об'єкта були використані декорації знятого в Карелії фільму "Весурі", присвяченого малолітнім в'язням.

Раньше Українці писали, що Російська місія в ОБСЄ заявила про "важке життя" українських журналістів, як їх б'ють і переслідують. Правда в якості ілюстрації показали фото, як російський ОМОН б'є місцевих журналістів.

Представник Росії в ОБСЄ прийняв рішення заявити про "важку ситуацію в Україні", правда потрапив у курйозну ситуацію, який викликав глузування над Москвою в соціальних мережах.

Пост представника місії ОБСЄ в Росії
Пост представника місії ОБСЄ в Росії

Офіційний Твіттер російської місії в ОБСЄ заявив про нелегке життя українських журналістів, як їх б'ють і переслідують. В якості ілюстрації опублікував фото, як російський ОМОН в Петербурзі тягне російського журналіста Давида Френкеля в автозак.

На інцидент звернув увагу російський опозиціонер Ілля Яшин, який висміяв ляп Росії на своїй сторінці в соціальній мережі.

Реакція росіян на скандальний пост
Реакція росіян на скандальний пост

"Дипломати, говорите? Ідіоти", - написав він.

"Фантастична деградація інститутів влади... Цікаво, як вони збираються жити і співіснувати в країні з народом, який пам'ятає про них ВСЕ, тим більше в століття IT? Вони розраховують, що режим вічний..?",- коментують скандал користувачі соцмереж.