У ЗМІ повідомляють, що Меган Маркл могла зіграти принцесу Діану в одному з серіалів Netflix "Корона".

Відповідна інформація опублікована на порталі "EXPRESS"

Також відомо, що дружина принца Гаррі була популярною актрисою ще до того, як вийшла за нього заміж. Виходячи з інформації від ЗМІ, Меган разом зі своїм чоловіком Гаррі уклали угоду з Netflix. Герцогиня була обрана потенційним кандидатом на роль принцеси Діани в серіалі "Корона".

Четвертий сезон "Корони" вже на підході і він несе за собою найбільш затребувану роль принцеси Діани. Відомо, що в третьому сезоні роль принцеси грала актриса Пенніуорт Емма Коррін, а Елізабет Дебекі підписалася на роль принцеси в п'ятому сезоні.

Штучний інтелект (ШІ) для кіноіндустрії "Largo.ai" розкрив акторів, які найкраще підходять на роль Діани в серіалі.

Фото Меган Маркл
Фото Меган Маркл

"Ми визначили свою офіційну сумісність з роллю, за допомогою системи оцінки ШI, яка використовує передові технології для перехресного порівняння ДНК ролі та акторів", - сказав Largo.ai.

Оцінка сумісності ШІ - Корін - 90,6%, Дебекі - 88.1%, Леслі Харкорт - 96.3%, також було вибрано ім'я Меган Маркл, хоча вона виявилася найменш підходящою актрисою – 67.1%.

Крім цього, було виявлено кілька цікавих варіантів, в тому числі актриса Ребекка Лілі Джеймс, яка набрала 76,2%. Домінік Уест також повинен був зіграти роль принца Чарльза, що могло б стати дуже цікавою парою в майбутніх сезонах.

"Коли справа доходить до кастингу, "Корона" - одна з найбільш суперечливих і гаряче обговорюваних постановок, оскільки акторів безпосередньо порівнюють з їх живими колегами", - сказав співзасновник і генеральний директор Largo Films самі Арпа.

Нагадаємо, що Кейт Міддлтон порадувала публіку черговим стильним костюмом.