Селена Гомес розповіла про те, до чого привела її робота над собою. Про це повідомляє портал Newsday.

Селена Гомес-це актриса, яка відома своєю відкритою позицією щодо своїх психологічних проблем. Вона періодично розповідає про свої проблеми, зокрема про депресію, біполярним розладом.

Селена Гомес нарешті розкрила інтригу щодо того, чому це важливо. Вона зазначила, що не соромиться своїх слів і вона розуміє, що сталося.

"Я не соромлюся цього. Мені стало краще, я відчуваю, що багато чого розумію тепер", - повідомила вона.

Вона зізналася, що їй довелося довго працювати для того, щоб бути собою. На даний момент вона знайшла себе і відчуває себе більш вільно.

Нещодавно вона випустила музичний альбом Rare. Даним актом вона вирішила поставити крапку в своїх переживаннях. Вона не хоче бути в образі сумною або скривдженою. Цими словами вона всього лише вирішила показати, що зіткнулася з низкою проблем, але змогла їх подолати.

Раніше портал Українець повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.