32-річний Уго Перейра з дружиною Стеллою Соузою і семимісячним сином вирушили на популярний пляж Піпа, штат Ріу-Гранді-ду-Норті, Бразилія.

Про це пише Daily Mail.

мама все ще обіймала немовля
мама все ще обіймала немовля

Однак відпочинок обернувся для дружної сім'ї трагедією. Подружжя з малюком розташувалися на березі, неподалік від скель. Раптово частина кручі звалилася прямо на них.

Очевидці тут же кинулися на допомогу і відкопали з-під завалів тіла Удо і Стелли. Коли вони поглянули на дівчину, то побачили, що вона міцно обіймає сина, закривши собою — в останній момент мама спробувала врятувати дитину. І хлопчик дійсно ще дихав. Лікар, який опинився серед відвідувачів пляжу, спробував реанімувати малюка, але, на жаль, безуспішно. Улюблену собаку сім'ї теж знайшли мертвою поруч.

мама все ще обіймала немовля
мама все ще обіймала немовля

Кілька років тому Уго Перейра потрапив у заголовки ЗМІ, коли кинув престижну роботу і відправився подорожувати по світу. Потім він зустрів свою любов і з тих пір постійно розміщував у себе в "Фейсбуці" зворушливі пости і фото з близькими.

"Є люди, які думають, що багаті, тому що у них в сейфах зберігаються пачки грошей. Я відчуваю себе найбагатшою людиною в світі, тому що у мене є те, що не можна купити за гроші. Моя сім'я і багато любові", - писав він.

За словами місцевої влади, біля підніжжя скелі були встановлені попереджувальні таблички, так як обвали відбувалися тут і раніше. Однак ці знаки змило під час припливу.