За британською королівською родиною постійно спостерігає весь світ. Людям дуже цікаво знати про кожну важливу новину. У герцогів Кембриджських існують власні сторінки у сомережах, вяких вони розповідають про найважливіші події життя королівської.

Як передає портал Українці, в акаунті Instagram, яка налічує понад 12 млн підписників принц Вільям та Кейт Міддлтон повідомили сумну новину.

Герцоги Кембриджські розповілисвоїм підписниками про те, що пішов із життя їхній улюблений пес на ім`я Лупо.

До публікації королівське подружжя додало фото Лупо. Зазначимо, що англійський кокер-спанієль з’явився в королівській родині дев’ять років тому і був дуже дорогий герцогам і дітям. Для Кейт та Вільяма він був членом сім'ї.

Кейт Міддлтон із улюбленцем. Фото: Hello.ru
Кейт Міддлтон із улюбленцем. Фото: Hello.ru

У перекладі з італійського "Лупо" означає "вовк". Пес став подарунком від брата герцогині Кембриджської - Джеймса Міддлтона - на їхньому весіллі з Вільямом у 2011 році. За повідомленнями ЗМІ, саме Лупо допоміг принцу Вільяму та Кейт Міддлтон вибрати ім'я для своєї першої дитини: вони нібито розсіяли клаптики паперу з різними іменами на підлозі, і собака зупинився перед ім’ям Джордж.

"На превеликий жаль, в минулі вихідні помер наш дорогий пес Лупо. Він був серцем нашої сім'ї останні дев'ять років, і ми будемо дуже за ним сумувати", – йдеться в підписі до знімка померлого вихованця.

Скріншот із офіційного акаунту Instagram герцога та герцогині Кембриджських
Скріншот із офіційного акаунту Instagram герцога та герцогині Кембриджських

Нагадаємо, що королева Єлизавета II уникає своєї сім'ї, в Мережу потрапили докази.

Раніше Українці повідомляли, що Кейт Міддлтон пішла проти Єлизавети другої.

Також ми повідомляли, що як Кейт Міддлтон одружила на собі принца Гаррі: розкрита таємниця відчайдушного кроку.