Роберт Лейсі, експерт з королівської сім'ї, автор нової книги "Битва братів" - про принців Вільяма і Гаррі, з'ясував, як Кейт Міддлтон вдалося домогтися «корінного перелому» в її тривалому романі зі спадкоємцем престолу.

Все почалося, як з'ясував Лейсі, який дізнався цю історію від однієї з подружок Кейт, з того, що Вільям зібрався порадувати Міддлтон вельми втішним для неї, як він думав звісткою. Принц повідомив своїй подрузі, з якою зустрічався до того моменту вже більше п'яти років, що її удостоїли безпрецедентної честі.

Справа в тому, що королева, порушивши створене їй же самій правило, запросила Кейт на традиційне Різдво в Сендрінгем, щоб взяти участь у святкуванні.

Кейт Міддлтон
Кейт Міддлтон

Єлизавета зробила тоді для Кейт виняток-адже неодружені і не заручені пари не допускалися раніше на сімейне свято королеви.

Однак реакція Міддлтон виявилася зовсім не такою, як очікував принц. Кейт відмовилася від запрошення! І пояснила причину свого рішення. Вона заявила, що поїде в Сендрінгем тільки тоді, коли буде заручена з Вільямом і на її руці буде красуватися, в якості підтвердження, подароване їм кільце.

Вільям був ошелешений таким натиском з боку своєї коханої, що проявляла до цього рідкісне терпіння у відносинах з ним.

Кейт Міддлтон
Кейт Міддлтон

Він ухилився від того, щоб пообіцяти Кейт з нею одружитися, що призвело до сварки. І незабаром принц і Міддлтон розлучилися.

Однак нарізно вони витримали всього пару місяців. Вільям упросив Кейт його пробачити і повернутися до нього.

Причому на цей раз він поклявся, що вони зіграють весілля, хоча і не відразу. Своє слово він дотримав: трохи більше року по тому було офіційно оголошено про заручини принца з Міддлтон. А ще через півроку Кейт стала законною дружиною онука королеви.