Китайський вірус - жахіття, яке звалилося на цей світ у 2020 році. Ця зараза, яка забрала багато людських життів, продовжує поширюватися. Ця старшна пандемія несе за собою багато негтивних наслідків, одним із може стати спалах кору у дітей у 2021 році.

Як передає портал Українці, такий прогноз зробили вчені з Дитячого науково-дослідного інституту Мердока в Мельбурні (Австралія). Про це вони повідомили на офіційному сайті.

На думку експертів, насамперед, збільшення кількості випадків цього вірусного захворювання може призвести до відмови від вакцинації дітей через обмежувальні карантинні заходи. Крім того, на спалахи захворювання може впливати підвищення рівня бідності через зниження економічної активності та зменшення соціальної допомоги в багатьох країнах, що розвиваються.

українська лікарня, медицина
українська лікарня, медицина

Провідний автор дослідження, керівник групи SAGE та професор інституту Кім Малхолланд цитував дані Всесвітньої організації охорони здоров'я. Він зазначив, що до 94 мільйонів дітей у всьому світі вже пропустили звичайну вакцинацію через відстрочені процедури імунізації у багатьох штатах.

"Все перераховане дає підстави припускати, що наступного року кір і краснуха можуть досягти розмаху епідемій, як десятиліття тому. І це незважаючи на те, що фахівці володіють усім необхідним інструментарієм для профілактики хвороби", – наголосиив професор.

Нагадаємо, що доктор Комароський висловився про самоізоляцію через китайський вірус.

Раніше Українці повідомляли, що у ВООЗ роз'яснили щодо лікування коронавіруса алкольними напоями.

Також ми повідомляли, що доктор медичних наук дав поради як треба жити в випадку, коли в родині з'явився хворий на коронавірус.