Китайський вірус - нещастя, яке звалилося на людей у 2020 році. Ця зараза забрала багато життів і прогресує з кожним днем. В Україні аби якесь поліпшити сумну статистику ковідних захворювань ввели карантин вихідного дня. Але навіть це не зможу повністю захистити людини від страшного віруса. Тому лишається питання, що потрібно робити коли хтось із сім'ї захворів і підтримується самоізоляції.

Як передає портал Українці, про те, як потрібно в цій ситуації поводитися іншим членам родини розповів в інтерв'ю для "Радіо Свобода" доктор медичних наук та професор Сергій Дубров.

"Якщо це квартира або навіть будинок, то в принципі намагатися максимально ізолюватися. При перетині з хворою людиною одних і тих самих приміщень (ми розуміємо, що це туалет, ванна кімната, кухня) використовувати захисні маски. Використання захисної маски особою, яка хворіє, і особою, яка не хворіє, у 95% дозволяє уникнути інфікування", зауважив професор.

Він також зазначив, що в цій сутуаціє дуже важливою є обробка поверхонь, яких ви торкаєтесь, ізоляція хворого члена сім’ї в окремій кімнаті, часті прибирання приміщення, включаючи використання або спиртовмісних антисептиків, або хлорвмісних антисептиків, провітрювання приміщень.

Хвора людина, скріншот із відео
Хвора людина, скріншот із відео

"В принципі величезна кількість випадків на сьогодні, коли в родині хворіє хтось один чи два члени родини, а решта, дотримуючись протиепідемічних простих заходів, не хворіють", резюмував професор Сергій Дубров.

Нагадаємо, що доктор Комаровський розповів що потрібно використовувати для лікування COVID-19.

Раніше Українці повідомляли, що доктор Комаровський висловився про лікування антибіотиками в ковідних випадках.

Також ми повідомляли, що Денис Шмигаль розповів про введення повного локдауну в Україні.