Доктор Комаровський розповів про те, що можна використовувати для лікування коронавірус. Відповідне відео з'явилося на його ютуб-каналі.

Насамперед лікар зазначив, що антибіотики, які люблять використовувати українці проти інфекцій, не здатні вилікувати вірус. Більш того, вони в деяких випадках погіршують ситуацію з хворобою, так як знищують імунітет організму.

Також Комаровський не рекомендує використовувати противірусні препарати проти ГРВІ та грипу. Проти коронавірусу не виявлено ліків, які довели б свою ефективність.

З цієї причини тим, хто має COVID-19, доведеться сподіватися виключно на свій імунітет. Необхідно допомагати своєму організму побороти хворобу через його внутрішніх ресурсів.

Зокрема не слід допускати дефіциту кисню, для цього треба поліпшити повітрообмін в приміщенні. Вологість повинна становити 40-60 відсотків, а також не варто забувати про регулярні провітрювання і зволоження носових входів.

Також потрібно досить пити, а також іноді приймати розчини глюкози або солодку рідину. При цьому в такій ситуації не слід нервувати і при ускладненнях слід звертатися до лікаря.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.