Вчені знайшли щось, що захищає організм від коронавірусу. Про це повідомляє портал ТСН.

Йдеться про Т-клітинах. До такого висновку прийшли фахівці з Великобританії, вивчивши майже три тисячі осіб. Вони прийшли до досить несподіваних висновків.

Як виявилося, 25% з них мали високий рівень Т-клітин, які на відміну від антитіл, цілеспрямовано атакують уражені вірусом клітини. Фахівці прийшли до висновку, що дані клітини працюють краще, ніж антитіла.

Вчені прийшли до висновку, що ті люди, які мають високу кількість Т-клітин, не хворіють коронавірусом.

Коронавірус-це небезпечне захворювання, яке має специфічну симптоматику. Так, хворі COVID - 19 зазвичай страждають від лихоманки, фізичної слабкості і сухого кашлю. Крім цього, багато хворих втрачають нюх.

Відзначимо, дана хвороба несе небезпеку для органів дихання. Лікарі рекомендують звернутися до лікаря і зробити ПЛР-тест.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.