Анна Седокова опублікувала нове фото в Instagram і підняла вкрай важливу тему. Відповідний пост з'явився на її офіційній сторінці.

37-річна співачка, яка нещодавно вийшла заміж за 28-річного баскетболіста, протестує проти усталених стереотипів у суспільстві щодо віку жінки.

Седокова опублікувала фотографію в чорному купальнику, на тлі якого можна помітити квіти червоного кольору.

Поруч з цим знімком вона обурилася тому, що в суспільстві жінкам дають якийсь "термін придатності". Вона закликала оточуючих прийняти позицію, що жінка має право на своє щастя в абсолютно в будь-якому віці.

"Хто дав право судити жінку за її віком? Зважувати, як м'ясо на вагах, її зморшки, нерівності шкіри і кг. хто дав право ховати жінку в 30? Або після розлучення", - повідомила Седокова.

Відома виконавиця закликала жінок не слухати тих, хто повідомляє про те, що після якогось віку життя закінчується. Також вона висловила здивування, чому жінка повинна боротися зі своєю власною старістю після двадцяти п'яти років.

Раніше портал Українець повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.