На президента Білорусі наклали анафему. Про це повідомляє портал канал 24.

Глава білоруської автокефальної церкви Святослав здійснив обряд відлучення Олександра Лукашенка. Він прочитав архіпастерське послання, в якому президент Білорусі названий диктатором, вбивцею, мучителем свого народу.

Архієпископ заявив, що за наказом нібито одержимого дияволом Лукашенка білоруси знущаються один над одним. Також Святослав назвав політичну ситуацію геноцидом народу Білорусі.

"Вас чекає прокляття ваших нащадків в земному житті і пекло в небесному житті", - повідомив він.

Зазначимо, що з дев'ятого серпня в Білорусі ведеться серія протестних акцій проти чинного президента країни. Приводом для них стали останні вибори. Конкурентом на них для Лукашенка стала опозиціонер Світлана Тихановська.

Згідно з офіційними даними, став чинний президент з величезним відривом, а Опозиційний екзит-поли продемонстрували зворотну картину.

Раніше портал Українець повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.