Генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск у понеділок, 23 листопада, обігнав засновника Microsoft Білла Гейтса в рейтингу мільярдерів за версією Bloomberg. Тепер він став другою найбагатшою людиною у світі.

Перед Ілоном Маском у списку лише власник Amazon Джефф Безос. Про це пише DW.

Зростання курсу акцій Tesla на 6,5% призвело до того, що статки Маска за один день збільшилися на 7,2 млрд - до 127,9 млрд доларів.Водночас з початку року доходи підприємця зросли на 100,3 млрд доларів.

Біл Гейтс, фото: кадр з відео
Біл Гейтс, фото: кадр з відео

Статок Білла Гейтса Bloomberg оцінює в 127,7 млрд доларів. Ця цифра була б значно вищою, однак Гейтс витрачав велику кількість грошей на благодійність. Лідер списку мільярдерів Джефф Безос володіє статком в 182 млрд доларів.

Ілон Маск, як і Безос, - великий акціонер власної компанії і тому виграє, перш за все, від зростання своїх акцій на біржі. Акції Tesla за останні 12 місяців зросли на 675 відсотків.

Як зазначається, біржова вартість концерну Tesla становить майже 500 млрд доларів. І тому, попри відносно низькі виробничі показники і скромний прибуток, Tesla зараз - самий високо котирується автовиробник у світі.